Berisha më i shpejtë se policia: Jep lajmin në Facebook për vrasjen në Tiranë

Berisha më i shpejtë se policia: Jep lajmin në Facebook për vrasjen në Tiranë

Një biznesmen është masakruar në mes të Tiranës nga dy persona të panjohur. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme rreth orës 10:30 minuta të mëngjesi në rrugën Mine Peza.

Denoncimi është bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha, ndërsa policia nuk ka dhënë asnjë informacion në lidhje me këtë ngjarje të rëndë.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Maskat përgjakin kambistin në mes të Tiranes!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital dhe shikoni fotot e tij. sb

Pershendetje Doktor, grabitet kambisti ne mes te dites , ne zemer te kryeqytetit, ne rrugen e mbushur plot me biznese dhe ne sy te qindra qytetarve qe po kalonin ne ate moment dhe pane ngjarjen.

Ngjarja ndodhi sot ne oren 10:30 dhe vetem 100 metra larg komisariatit nr 3, ne rrugen Mine Peza. Policia vjen 15 minuta me vones dhe ambulanca edhe pse ishte njoftuar nuk erdhi fare! Mjer ne ku jemi katandisur.

Ishin 2 veta me motorr me maska qe e kan goditur. I demturi eshte pronari exchange te kryqezimi i rruges mine peza.

Image may contain: bicycle and outdoor