Bastisje në Gazi Babë, arrestohet një person

Bastisje në Gazi Babë, arrestohet një person

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme, diku pas orës 20:00, policia ka arrestuar 19-vjeçarin F.B. nga Shkupi.

Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij në Gazi Babë të kryer me urdhër gjyqësor është gjetur dhe konfiskuar një sasi e marijuhanës dhe një peshore.

“Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj personit në fjalë do të ngritët padi adekuate”, njoftojnë nga SPB-Shkup.