“Ballistët”: Pa u vra tradhëtia, s’bëhet Shqipëria

“Ballistët”: Pa u vra tradhëtia, s’bëhet Shqipëria

Në këto momente është duke u zhvilluar derbi shqiptar ndërmjet Shkëndijës dhe Shkupit në kuadër të xhiros së tetë në elitën e futbollit vendor.

Në fillim të kësaj ndeshje, tifozët vendas “Ballistët” shpalosën një kereografi me mbishkrim: “Pa u vra tradhëtia, s’bëhet Shqipëria”.