Aksident tragjik në magjistralen Gostivar- Kërçovë, i riu humb jetën

Aksident tragjik në magjistralen Gostivar- Kërçovë, i riu humb jetën

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Gostivar-Kërçovë, ku për fat të keq, një person e ka humbur jetën.
Sic kanë njoftuar nga policia makina BMË me targa të Shkupit ka humbur kontrollin, ku të lënduar kanë mbetur shoferi A.D nga Drogomishti i Madh dhe 24 vjeçari L.R.
Të dytë janë dërguar në spital, megjithatë për shkak të plagëve të rënda L.R ka humbur jetën.