Adidas lëshon fanelën speciale për Karim Benzeman

Adidas lëshon fanelën speciale për Karim Benzeman

Gjigant i veshmbathjeve sportive, Adidas ka lëshuar një fanelë speciale për Karim Benzeman.

Pasi u shpall fitues i Topit të Artë, Adidas ka zyrtarizuar fanelën e artë për yllin francez.

Me shkronjat e arta dhe foton e Benzemas, Adidas i ka dedikuar fanelën speciale 9-shit të Real Madridit.