10 smartphonet më të mirë të vitit 2018

10 smartphonet më të mirë të vitit 2018

Të gjitha lançimet e rëndësishme të smartfonëve tani janë bërë dhe ndërsa ne afrohemi në fund të vitit, po shohin se cilët janë dhjetë smartphonet më të mirë të vitit 2018. Të gjithë dhjetë telefonat janë të shkëlqyer.
Samsung Galaxy Note 9 është në krye të listës, transmeton lajmi.net.

Pas përdorimit të një Mate 20 Pro për dy javët e fundit, ai është rënditur i dyti në këtë listë të vitit 2018.

Kjo është lista e plotë e smartphoneve më të mirë të vitit 2018.

1. SAMSUNG GALAXY NOTE 9

2. HUAWEI MATE 20 PRO

3. GOOGLE PIXEL 3 XL DHE PIXEL 3

4. APPLE IPHONE XS MAX / XS

5. ONEPLUS 6T

6. HUAWEI P20 PRO

7. APPLE IPHONE XR

8. LG V40 THINQ

9. SONY XPERIA XZ3

10. SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS.