` . Zbulohet çmimi i Samsung Galaxy S8 dhe S8+ për Europë – TV-SHENJA

Zbulohet çmimi i Samsung Galaxy S8 dhe S8+ për Europë

Llogaria e njohur në Twitter, @rquandt, përmes një postimi zbuloi se çmimi për Europë i Galaxy S8 dhe S8+.

Galaxy S8 pritet të fillojë me çmim prej 800 euro, ndërsa Galaxy S8+ prej 899 euro, transmeton Koha.net. Kjo nënkupton se dyshja do të jetë më e shtrenjtë sesa Galaxy S7 dhe S7 edge, raporton GSM Arena.

Gjithashtu, @rquandt shkruan se këta telefonat e rinj të Samsungut do të jenë në dispozicion në ngjyrë të zezë, argjendi, si dhe me ngjyrë të re, vjollce.

sms

sms1