` . Vjen goli i parë në "San Siro" - TV-SHENJA

Vjen goli i parë në “San Siro”

Megjithëse djemtë e Qatip Osmanit filluan mbarë lojën, megjithatë Milani gjeti golin e epërsisë, raporton SHENJA.

Ishte Andre Silva ai i cili në minutën e 13 i solli golin e parë dhe të epërsisë Milanit në stadiumin ‘San Siro’ të Milanos. /SHENJA/

Postime të Ngjajshme