` . Vjedhje si në filma në Londër (Video) - TV-SHENJA

Vjedhje si në filma në Londër (Video)

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në një argjendari në Londër, ku hajnat shkojnë me motoçikleta dhe të armatosur.

Njëri nga grabitësit madje shihet me një thikë të gjatë në dorë derisa hyn tek Argjentaria “Amir” në rrugën “Kilburn” Londër dhe tenton t’i sulmoj kalimtarët e rastit, raporton portali “Zëri.info”.

Sipas dy videove të dërguara nga lexuesit e “Zërit”, e gjithë ngjarja është filmuar nga disa shqiptarë që jetojnë në kryeqytetin anglez. Më poshtë mund t’ shihni videot ekskluzive të grabitjes. /Zëri/

SPONSORED CONTENT