` . (Video) Njerëzit të tmerruar nga tërmeti dalin në rrugë - TV-SHENJA

(Video) Njerëzit të tmerruar nga tërmeti dalin në rrugë

Videot e para të tërmetit në rajonin kufitar midis Irakut dhe Iranit tregojnë për tmerrin e përjetuar nga banorët. Ka pasur qindra viktima ndërsa besohet se shumë persona kanë mbetur nën rrënoja. /SHENJA/

Postime të Ngjajshme