` . (VIDEO) Merkel gati rrëzohet derisa ngjet shkallët - TV-SHENJA

(VIDEO) Merkel gati rrëzohet derisa ngjet shkallët

Merkel ka thënë se nuk i ka parë shkallët të cilët çojnë deri në skenë, dhe që me këtë rast e humbi drejtpeshimin kur tentoi të hip në të. Problemet me të cilat po ballafaqohet Merkel gjatë verës u gjendën në qendër të vëmendjes, kur tri herë u xhirua se si dridhet, shkruajnë mediet./Insajderi.com