` . (Video) Aksident i rëndë në Gjakovë, motoçiklisti përplaset me veturën - TV-SHENJA

(Video) Aksident i rëndë në Gjakovë, motoçiklisti përplaset me veturën

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Gjakovë. Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër. Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset me automjetin e bardhë. Ende nuk ka informata për gjendjen e të aksidentuarit.