` . Valverde ka përkrahjen e Barcelonës - TV-SHENJA

Valverde ka përkrahjen e Barcelonës

Menaxheri Ernesto Valverde aktualisht nuk rrezikohet që të shkarkohet nga skuadra e Barcelonës.

Së fundmi është raportuar se Valverde duhet të shkarkohet për shkak të humbjes së Barcelonës në ndeshjen me Liverpoolin, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo sipas Marca, trajneri në fjalë ende gëzon mbështetjen e eprorëve të tij dhe tani për tani nuk ka nevojë të jap dorëheqje.