` . Tmerrohet Manchester United: Ja sa do të mungojë Paul Pogba – TV-SHENJA

Tmerrohet Manchester United: Ja sa do të mungojë Paul Pogba

Lojtari i Manchester United, Paul Pogba u lëndua dje në takimin ndaj Baselit që skuadra e tij fitoi me rezultatin 3-0.Ai u lëndua në pjesën e parë dhe u detyra të largohej nga fusha.Pas përfundimit të takimit, francezi ka postuar një fotografi në Instagram, ku thotë se është mirë dhe do të kthehet së shpejti.
Por të njëjtin mendin nuk e kanë edhe infermieria e skuadrës. Sipas tyre lojtari pritet të mungojë minimalisht 6 javë.