` . Tiranë: 12 vjeçari bie në liqenin e ngrirë dhe vdes - TV-SHENJA

Tiranë: 12 vjeçari bie në liqenin e ngrirë dhe vdes

Një 12 vjeçar me inicialet F.G., ka humbur jetën në Tiranë, pasi luante mbi akullin e liqenit.

Ngjarja është raportuar pak minuta më parë, nga blutë e Tiranës.

Djali ka qënë duke luajtur, kur akulli është thyer.

Ky rast i rende ka ndodhur në Mëzez, në zonën e Kasharit.

Postime të Ngjajshme