` . Tërmet në Ohër dhe Resnje - TV-SHENJA

Tërmet në Ohër dhe Resnje

Një tërmet i ri është regjistruar në Maqedoni. Sipas të dhënave dridhja ka qenë me fuqi 4.1 shkallë sipas Rihterit. Epiqendra e tërmetit ka qenë 6 kilometra larg Resnjës dhe 8 kilometra nga Jankoveci.

Tërmeti është nderë edhe në Ohër.

Postime të Ngjajshme