` . Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA, viktima dhe të plagosur - TV-SHENJA

Të shtëna me armë në një shkollë në SHBA, viktima dhe të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në një shkollë fillore në Rancho Tehama në Kaliforni të SHBA-ve. Sipas mediave lokale, janë të paktën 3 viktima dhe shumë nxënës të tjerë janë plagosur.

Gjithnjë sipas mediave, mësohet se mes viktimave është edhe autori i dyshuar. Të plagosurit janë dërguar me helikopter në spitalet e zonës.

Postime të Ngjajshme