` . Sulmohet me thikë i mituri, i plaçkiten 200 denarë - TV-SHENJA

Sulmohet me thikë i mituri, i plaçkiten 200 denarë

Një djalosh pesëmbëdhjetëvjeçar nga Shkupi është sulmuar me thikë nga dy persona. Mësohet se atij kanë dashur t’ia marrin me dhunë 200 denarë.

Policia njoftoi se ngjarja ka ndodhur tek shatërvani në Parkun e Qytetit. Po ndërmerren masa për gjetjen e autorëve dhe ndriçim të plotë të rastit.

Postime të Ngjajshme