` . Stuhitë e shiut përmbysin çatitë e drunjtë (Video) - TV-SHENJA

Stuhitë e shiut përmbysin çatitë e drunjtë (Video)

Moti me shi dhe stuhi ka përfshirë një pjesë të madhe të vendit. Në rajonin e Prespës është janë regjistruar edhe dëme materiale. Janë rrëzuar çati dhe drunj dhe janë prishur kulturat bujqësore.

Më poshtë video!

Ова се случи пред половина час во Преспа! Ништо не е поубаво но и пострашно од природата во исто време! Боже, колку многу "природа"!

Gepostet von Jani Bojadzi am Mittwoch, 10. Juli 2019