` . Shqipëria kalon në epërsi ndaj Moldavisë - TV-SHENJA

Shqipëria kalon në epërsi ndaj Moldavisë

Kombëtarja e Shqipërisë po tregon një paraqitje të mirë përballë Moldavisë në ‘Zimbru Stadium’.

Djemtë e Edi Rejës janë ata që po e diktojnë lojën dhe nuk shkoi më shumë se minuta e 22-të kur Sokol Cikalleshi gjeti mundësinë për të prekur rrejtën e moldavëve me golin që i solli epërsinë prej një goli Shqipërisë. /SHENJA/