` . Rrahje në NBA, Green dhe Beal në rolin kryesorë (VIDEO) - TV-SHENJA

Rrahje në NBA, Green dhe Beal në rolin kryesorë (VIDEO)

Draymond Green i Golden State Warriors dhe Bradley Beal i Washington Wizards, janë përleshur mes vete në duelin e skuadrave në NBA.
Beal e qëlloi prapa shpinës basketbollistin e Warriors i cili nuk e la pa reaguar duke sjell një tollovi në parket, përcjell “lajmi.net”.
Golden State e fitoi ndeshjen me rezultat 120 me 117.

Postime të Ngjajshme