` . Ribery bëhet nervoz, hedh në tokë fanellën e Bayern Munichut (VIDEO) - TV-SHENJA

Ribery bëhet nervoz, hedh në tokë fanellën e Bayern Munichut (VIDEO)

Franck Ribery reagoi keq pas zëvendësimit në ndeshjen mes Bayern Munichut dhe Anderlechtit në Ligën e Kampionëve.

Postime të Ngjajshme