` . RETRO/ EKSKLUZIVE: SHENJA jua sjell videon e Valdet Zekajt se si e bën shqiponjën me duar në gjykatë - TV-SHENJA

RETRO/ EKSKLUZIVE: SHENJA jua sjell videon e Valdet Zekajt se si e bën shqiponjën me duar në gjykatë

TV Shenja ju sjell videon se si njëri nga të akuzuarit e rastit të Kumanovës, ish ushtari i UÇK-së, Valdet Zekaj, i cili në seancën e sotme gjyqësore ka bërë duart si shqiponjë, para gjykatësit dhe mediave. /SHENJA/

Postime të Ngjajshme