` . PSG-ja po e dërrmon Unitedin (Video) - TV-SHENJA

PSG-ja po e dërrmon Unitedin (Video)

PSG-ja është duke e shkatërruar Unitedin në pjesën e dytë duke shënuar dy gola të shpejtë. Ka qenë fillimisht Presnel Kimpembe i cili ka shënuar në minutën ’53, ndërsa Mbappe ka shënuar shtatë minuta më pas një gol pas një vrapi maratonik dhe një asisti të Di Marias, raporton SHENJA.

Kjo është ndeshja e parë e 1/8 së finales mes këtyre skuadrave, derisa ajo e dyta do të zhvillohet pas dy jave në Paris.