` . Pro Evolution Soccer edhe në celular - TV-SHENJA

Pro Evolution Soccer edhe në celular

Konami ka njoftuar lançimin e Pro Evolution Soccer 2018 edhe për celularë.
Në këtë version të ri do të jetë edhe David Beckham, i cili do të shoqërohet nga legjenda të futbollit si Diego Maradona, Romario, Ian Rush, Steven Gerrard dhe Michael Owen.
Konami ka futur edhe modalitetin e ri “Friend”, që do të lejojë përdoruesit për të sfiduar në kohë reale njerëz nga e gjithë bota.

Postime të Ngjajshme