` . Përfundon në paqe spektakli City-Totenhem (VIDEO) – TV-SHENJA

Përfundon në paqe spektakli City-Totenhem (VIDEO)

Një ndeshje të çmendur kanë luajtur Man.City dhe Totenham. Të dyja ekipet kishin mundësit e tyre për të rrëmbyer fitoren por më në fund u ndanë më barazimin 2-2, përcjell “SHENJA”

Ishin dy gabimet fatale të portierit Hugo Loris që i dhanë avantazhin Man.City për rezultatin 2-0. Golat i shënuan, Silva në minutën e 49’ ndërsa disa minuta më vonë De Bryne dyfishon rezultatin.

Megjithatë Totenham nuk u dorëzua dhe me anë të futbollistit më të mirë të tyre Delle Ali së pari ngushtuan epërsinë, ndërsa barazoi Soon.

Me këtë rezultat Totenham vazhdon të mbetet në vendin e dytë me 46 pikë, ndërsa City është e 5 me 43 pikë.
%#####&% by HoFoot