` . Pas 20 minutave ndërprerje, rifillon ndeshja Shkëndija-Pelisteri - TV-SHENJA

Pas 20 minutave ndërprerje, rifillon ndeshja Shkëndija-Pelisteri

Pas më shumë se 20 minutave pauze dhe lutjes së kapitenëve të tifozëve respektivë, ndeshja finale ndërmjet Shkëndijës dhe Pelisterit ka vazhduar. Rezultati momental i takimit është 0:0, njofton SHENJA.

Kujtojmë që arbtiri kryesor Stavrev ndërpreu ndeshjen në minutën e 54-të, për shkak të fyerjeve në baza nacionale nga të dy grupet e tifozëve. /SHENJA/

Postime të Ngjajshme