` . Pamje pas reshjeve të shiut në tokat e djegura të Kondovës (Video) - TV-SHENJA

Pamje pas reshjeve të shiut në tokat e djegura të Kondovës (Video)

Pas zjarreve të mbrëmshme, pyjet mbi fshatin Kondovë kanë marrë ngjyrën gri, raporton Televizioni SHENJA. Shiu që ra gjatë natës i ka shuar të gjitha vatrat e zjarrit, duke lënë pas një hapësirë me hi dhe smog. Shihet toka dhe drunjtë e shkrumbosur.  /SHENJA/Pamje pas të reshurave të shiut në Kondovë by tvshenjaofficial

Postime të Ngjajshme