` . Ndërptitet ndeshja Shkëndija-Pelisteri - TV-SHENJA

Ndërptitet ndeshja Shkëndija-Pelisteri

Për momentin është ndërprerë ndeshja finale e Kupës së Maqedonisë ndërmjet Shkëndijës dhe Pelisterit.

Arbitri kryesor Stavrev në minutën e 55-të ndërpreu ndeshjen, për shkak të ofendimeve në baza nacionale nga dy tifozeritë në tribuna.

Rezultati pas 55 minutave lojë është 0:0. /SHENJA/

Postime të Ngjajshme