` . Moti sot me diell dhe vranësira mesatare - TV-SHENJA

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot pritet të jetë me diell, me vranësira mesatare dhe me erë nga drejtimi verior dhe perëndimor.  Indeksi UV do të jetë me vlerë 6.

Temeperaturat e mëngjesit do lëvizin nga 1 deri më 10 gradë, ndërsa temperaturat ditore nga 19 deri më 27 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të jetë me diell, me vranësira mesatare dhe erë veri-perëndimore. Temperaturat do të lëvizin nga 5 deri më 24 gradë celsius.

Postime të Ngjajshme