` . Moratti këshillon Interin: Ky është trajneri ideal për ty - TV-SHENJA

Moratti këshillon Interin: Ky është trajneri ideal për ty

Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka thënë se ish-klubi i tij duhet të marrë Maurizio Sarrin si trajner.

Sot Moratti mbushi 72 vjet dhe ka folur për situatën e trajnerit tek Interi.

“Antonio Conte, Luciano Spalletti apo Diego Simeone?”, u pyet Moratti për këto tri opsione për trajnerin e ardhshëm të Interit.

“Sarri. Më pëlqen Sarri”.

 

Postime të Ngjajshme