` . Milani i shënon edhe golin e 3-të Shkëndijës – TV-SHENJA

Milani i shënon edhe golin e 3-të Shkëndijës

Vazhdon loja e nxehtë në “San Siro” të Milanos mes Milanit dhe Shkëndijës. Edhe pse tetovarët patën një rast të mirë për të shënuar, megjithatë Besart Abdurrahimi nuk ishte i saktë në goditjen e tij.

Kështu në minutën e 25 Ricardo Montolivo dyfishon shifrat për milanin dhe rrit epërsinë në 2:0, njofton SHENJA.

Nuk shkuan shumë, kur Andre Silva në minutën e 28 shënon golin e tretë për Milanin, dhe tani rezultati aktual është 3:0 në të mirë të Milanit. /SHENJA/