` . Messi, deklaratë “me zemër” pas fitores – TV-SHENJA

Messi, deklaratë “me zemër” pas fitores

Lionel Messi është shprehur i lumtur me triumfin në Kupën e Spanjës.
Ylli i Barcelonës ka shprehur ndjesitë e para pas fitores ndaj Sevillas në një postim në Facebook.

“Luftuam ashpër dhe në fund fituam të gjithë së bashku. Tani jemi kampionët e Kupës së Spanjës”, shkroi Messi, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai u shpall futbollisti i ndeshjes, pasi që asistoi në të dy golat e Barcelonës.