` . Lista zyrtare e futbollistëve të Milanit kundër Arsenalit – TV-SHENJA

Lista zyrtare e futbollistëve të Milanit kundër Arsenalit

Nesër zhvillohet ndeshja kthyese ndërmjet Arsenalit dhe Milanit në Europa League, transmeton Sovrani.info.

Ndeshja e parë në San Siro përfundoi me fitoren e anglezëve me rezultat 0-2.

Trajneri i Milanit Gennaro Gattuso ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për këtë ballafaqim:

Milan: A Donnarumma, Donnarumma, Storari; Bonucci, Musacchio, Rodriguez, Romagnoli, Zapata; Biglia, Bonaventura, Calhanoglu, Kessie, Locatelli, Montolivo; Borini, Cutrone, Kalinic, Andre Silva, Suso.