` . Ky uebsajt ju tregon sesi ngjanin sajtet 10 vite më parë – TV-SHENJA

Ky uebsajt ju tregon sesi ngjanin sajtet 10 vite më parë

Tenyearsago.io është një uebsajt i cili ju kthen 10 vite pas në kohë për tu treguar sesi ngjan faqe specifike në atë kohë.

Për mirë apo për keq shumë gjëra kanë ndryshuar në 10 vitet e fundit. Dhe interneti është shembulli më i qartë.

Tenyearsago.io është një uebsajt i cili ju kthen 10 vite pas në kohë për tu treguar sesi ngjan faqe specifike në atë kohë.

Nëse vizitoni faqen e Shtëpisë së Bardhë do të shikoni sesi ngjante uebsajti i Presidentit Bush. Në botën e lojrave IGN kishte ngelur ende tek Call of Duty 4 ndërsa Apple thoshte “Say Hello të iPhone.”

Ndërsa dizajni ka ndryshuar substancialisht, përmbajtja ngelet e njëjta. Reddit vijon të jetë liberal dhe Fox News kokëfortë.

Uebsajti i Youtube vazhdon të dominohen nga vlog brothers. Ky sajt ngjall nostalgjinë tuaj. Përmbajtje rifreskohen çdo ditë prandaj ja vlen ta vizitoni.