` . Kosova pëson nga Ukraina - TV-SHENJA

Kosova pëson nga Ukraina

Kosova ka pësuar humbjen e pestë në ndeshjet kualifikuese për Eurobasket 2017.

Ukraina ia ka shkaktuar disfatën më të thellë Kosovës me rezultat 100 me 61.

Koshashënuesi më i mirë i Kosovës ishte Dollman me 13 pikë, dy kërcime dhe një asistim.

Postime të Ngjajshme