` . Keita niset për Milano, brenda javës përfundon transferimi te Interi – TV-SHENJA

Keita niset për Milano, brenda javës përfundon transferimi te Interi

Pas Milan Skriniar dhe Borja Valeros, Interi është afër të bëjë edhe transferimin e tretë.

Sipas ‘Radio Sei’ (radio nga qyteti i Romës), Keita ka lënë grumbullimin te Lazio dhe për të udhëtar drejt kryeqytetit të modës.

Nesër (e hënë) pritet testet mjekësore të lojtari dhe brenda javës dhe zyrtarizmi.

Anësori pritet të nënshkruajë për 20 milionë për Interin.

Me ardhjen e Ketias largimi i Ivan Perisic bëhet edhe me i mundur. /Telegrafi/