` . Juventus ofron një lojtar dhe 50 milionë për Salahun - TV-SHENJA

Juventus ofron një lojtar dhe 50 milionë për Salahun

Juventus është i vendosur që ta transferojë Mohamed Salahun nga Liverpooli.Juventus e dëshiron me ngulm transferimin e Mohamed Salah, por që duhet të ofrojë 200 milionë euro.‘Zonja e Vjetër’ është duke tentuar që të ofroj një lojtar në marrëveshje dhe 50 milionë euro, përcjell lajmi.net nga Sport.Juventus po mendon që ta ofroj Paulo Dybalan dhe shumën prej 50 milionëve që t’i marrë shërbimet e Salah nga Liverpooli.Liverpool me gjasë nuk do ta refuzojë këtë ofertë të torinasëve, duke ditur për cilësitë që i ka argjentinasi dhe shumën e ofruar.