` . James apo Ronaldo, cili arrin i pari në stërvitjen e Realit (VIDEO) - TV-SHENJA
Featured Video Play Icon

James apo Ronaldo, cili arrin i pari në stërvitjen e Realit (VIDEO)

Dy futbollistët e Realit të Madridit James Rodrigues dhe Cristiano Ronaldo, kanë pasur një moment interesant gjatë ardhjes në stërvitjen e klubit.

Ata kanë bërë gara se kush do të jetë më i shpejtë rrugëve, ndërsa James u tregua si më i shkathtë.

Rodriges është në makinën e bardhë, ndërsa Ronaldon në makinën e zezë. /SHENJA/

Postime të Ngjajshme