` . Gjunjëzohet Barcelona, edhe La Liga po i ikën nga duart (Video) – TV-SHENJA

Gjunjëzohet Barcelona, edhe La Liga po i ikën nga duart (Video)

Barcelona është mundur në shtëpi nga Valencia me rezultatin 2-1. Pas humbjes ndaj Atleticos në Ligëne  Kampionëve, tani më Barcelona me humbjen e sotme e ka rihapur dhe ka bërë fantastike përfundimin e sezonit në La Liga. Barca ka 76 pikë aq sa ka edhe Atletico Madrid, ndërsa Reali i Madridit ka vetëm një pikë më pak.

Sonte nuk mjaftoi as edhe goli i 500 në karrierën e Lionel Messit, për të shpëtuar nga Barcelonën dhe për të thelluar krizën për klubin katalanas.

Deri në fund të kampionatit do të zhvillohen edhe 5 ndeshje. /SHENJA/


All Goals HD – Barcelona 1-2 Valencia 17.04… by football-goals-live