` . Gjest josportiv nga Leo Messi, nuk ia zgjat dorën gjyqtarit - TV-SHENJA

Gjest josportiv nga Leo Messi, nuk ia zgjat dorën gjyqtarit

Lionel Messi njihet si një lojtarë me karakter shumë të qetë dhe gjithmonë ka treguar se sa i matur është.

Por duket se në ndeshjen ndaj Gironas, argjentinasi nuk i përmbau dot nervat e tij, pas disa incidenteve që ndodhën gjatë ndeshjes, shkruan Periskopi.

Messi refuzoi t’ia jap dorën në fund të ndeshjes gjyqtarit Gil Manzano, i cili ishte objekt i kritikave pas përfundimit të ndeshjes./Periskopi