` . (FOTOLAJM) Bora mbulon Kodrën e Diellit, ja si dukej rruga mëngjesin e sotëm - TV-SHENJA

(FOTOLAJM) Bora mbulon Kodrën e Diellit, ja si dukej rruga mëngjesin e sotëm

Mëngjesin e sotëm shumë vende në Maqedoni janë përfshirë nga bora. Në mesin e tyre edhe Kodra e Diellit, raporton SHENJA.

Ju sjellim disa fotografi se si dukej sot Kodra e Diellit dhe rruga drejt saj.

Postime të Ngjajshme