` . Foto/ Makina e ambasadës ruse që u aksidentua në Librazhd - TV-SHENJA

Foto/ Makina e ambasadës ruse që u aksidentua në Librazhd

Një makinë e ambasadës ruse në Tiranë u përfshi mbrëmjen e kaluar në një aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd.

Në aksident mbetën të plagosur çifti rus Nikhain Kruchinina dhe Darja Igor Kruchinina, 35-vjeç, t¡ cilët nuk dihet ende nëse janë punonjës të ambasadës ruse apo jo.

Kujtojmë që makina e çiftit rus u përplas me një mjet tip “Benz”, i cili drejtohej nga shtetasi Besnik Gora. /Balkanweb/
Aksidentohet Cifti Rus 1