` . Formacionet e mundshme: Alaves-Real Madrid (FOTO) – TV-SHENJA

Formacionet e mundshme: Alaves-Real Madrid (FOTO)

Në ndeshjen e sotme mes Alaves dhe Real Madrid, që zhvillohet në orën 16:15 si pjesë e xhiros së gjashtë të La Ligas, këto mund të jenë formacionet.

E përditshmja sportive katallane, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Zinedine Zidane në këtë takim do të jetë pa gjashtë yjet si: Karim Benzema, Jesus Vallejo, Mateo Kovac e Theo Hernandez, Marcelo dhe Toni Kroos, të cilët janë të lënduar.

1506110729924_1506146473-4856694