` . Besart Berisha pranë rikthimit në Australi - TV-SHENJA

Besart Berisha pranë rikthimit në Australi

Besart Berisha është në rrugën e rikthimit në Australi, aty ku ka shkëlqyer dhe ka fituar trofe të rëndësishëm. Sulmuesi shqiptar i lindur në Prishtinë ka mbyllur aventurën në Japoni me Sanfrece Hiroshiman dhe prej disa javësh është një lojtar i lirë të nënshkruajë me çdo ekip ku Melburn Siti është skuadra më e interesuar. Për 34 vjeçarin do të ishte një lëvizje kundër ish-skuadrës së tij Melburn Viktori me të cilët ka fituar edhe tituj.