` . Berlusconi tregon si mund të ndalet Juventusi – TV-SHENJA

Berlusconi tregon si mund të ndalet Juventusi

Silvio Berlusconi ndez duelin e Superkupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit, i cili në shaka e sipër ka thënë, “se duhet t’i ndërrojmë të gjithë gjyqtarët në Serie A që të ndalet Juventusi”.

Këto fjalë presidenti i Milanit i ka thënë gjatë një darke, ku ka qenë i ftuar nderi nga presidenti i Italisë, Sergio Mattarellaku, ku ndër të tjera ka folur dhe për finalen që do të luhet ditën e premte.

Kjo është thjeshtë një shaka nga Berlusconi, por që është komentuar shumë në mediat italiane.