` . Audi prezantoi veturën e re – TV-SHENJA

Audi prezantoi veturën e re

Modeli i ri Q5 u prezantua nga Audi dje në Paris dhe do të mbetet aty deri më 16 tetor.

Audi i dha gjeneratës së re të Q5 një dizajn të jashtëm revolucionar që i ngjason Q7 në shkallë shumë të vogël.

Vetura ka një pamje të bukur jashtë dhe një punim të mahnitshëm brenda, transmeton Gazeta Express.

Blerësit e mundshëm duhet të presin deri vitin tjetër për ta blerë këtë veturë të re, e cila në Gjermani do të shitet për 45,000 euro.