` . Aksident në autostradën Shkup - Tetovë (VIDEO) - TV-SHENJA

Aksident në autostradën Shkup – Tetovë (VIDEO)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para më pak se një ore në autostradën Shkup-tetovë, më saktë afër pompës së benzinës “7 vëllëzërit”, njofton SHENJA.

Arsyet e aksidentit ende nuk dihen. Policia është në vendngjarje dhe poashtu nuk ka informacione për gjendjen e personave që kanë qenë një veturën e aksidentuar. /SHENJA/