` . Aksident hekurudhor në Egjipt, mbi 20 të vdekur - TV-SHENJA

Aksident hekurudhor në Egjipt, mbi 20 të vdekur

Një aksident hekurudhor mes dy trenave ka ndodhur në Aleksandri të Egjiptit, raporton AA.

Aktualisht, raportohet për mbi 20 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur.

Postime të Ngjajshme