` . A do ta “trondit” Hysaj sot Beogradin në përballjen Crvena Zvezda-Napoli - TV-SHENJA

A do ta “trondit” Hysaj sot Beogradin në përballjen Crvena Zvezda-Napoli

Crvena Zvezda kthehet në garën e Ligës së Kampionëve pas pothuajse 30 viteve kur e kishte fituar këtë garë
Por, sonte ata do ta kenë shumë të vështirë përballë skuadrës së Carlo Ancelottit, i cili ka kërkuar asgjë më shumë se fitore.

Asi i djathtë i mbrojtjes, Elseid Hysaj ka startuar në formacionin e Napolit dhe ai do të kërkojë që të shënojë kundër skuadrës nga Beogradi.

Ka edhe befasi të tjera në formacionin e Napolit, por që duket se Ancelotti ka zgjedhur që të startojë me lojtarët që është duke i besuar që nga fillimi i këtij sezoni.